Narzędzia dynamometryczne TOHNICHI

Tohnichi, od założenia 50 lat temu, dążyła do tego aby stać się pierwszym producentem narzędzi dynamometrycznych na rynku. Dzięki Państwa poparciu zyskała dużą reputację między klientami i użytkownikami jej narzędzi jako jeden z najlepszych producentów narzędzi dynamometrycznych na świecie, oferujący prosty, szybki i najlepiej dobrany sposób na dokręcanie śrub oraz pomiar sił.
 
Dzisiaj Tohnichi proponuje Wam rozwiązania nawet dla skrajnych przypadków zastosowań w dokręcaniu śrub i pomiarach sił. Wierzymy, że korporacja Tohnichi może pomóc polepszyć przygotowanie Waszych produktów i działań.

 
Korporacja Tohnichi jest przedsiębiorstwem myślącym o przyszłości, przygotowanym do udzielenia pełnego serwisu i dbającym o najwyższe standardy jakości. Jest przygotowana na XXI wiek i wychodzącym naprzeciw oczekiwaniom klientów w tak ważnych dziedzinach jak bezpieczeństwo czy środowisko.

 
Narzędzia dynamometryczne są zastosowane w wielu różnych dziedzinach. Tohnichi dostarcza szeroki asortyment wyposażenia dynamometrycznego, zaspokajający wszystkie zapotrzebowania w różnych zastosowaniach. Ponadto oferuje ponad 800 produktów, w tym m. in. jednostki zasilane i cyfrowe.
Jeżeli potrzebujesz urządzenia o specjalnej specyfikacji, Tohnichi wyprodukuje dla Ciebie wysokiej jakości, dopasowane do twoich potrzeb narzędzie.  

Jesteś zainteresowany naszą ofertą ?

NASZE DZIAŁY

- Automatyka

- Pneumatyka

- Narzędzia

- Elementy wycofane

GODZINY OTWARCIA

Pon - Pi: 8:00 - 15:00

So - Ni: nieczynne

KONTAKT

OmegaTools Adam Krysiak
Zielona 5A

55-093 Kiełczów

NIP: PL8272154431

Zapytania ofertowe:

+48 783 730 870

mariusz@omegatools.org

Pozostałe informacje:

+48 601 063 794
biuro@omegatools.org

© 2019 by OMEGATOOLS