top of page
Narzędzia dynamometryczne TOHNICHI

Tohnichi, od założenia 50 lat temu, dążyła do tego aby stać się pierwszym producentem narzędzi dynamometrycznych na rynku. Dzięki Państwa poparciu zyskała dużą reputację między klientami i użytkownikami jej narzędzi jako jeden z najlepszych producentów narzędzi dynamometrycznych na świecie, oferujący prosty, szybki i najlepiej dobrany sposób na dokręcanie śrub oraz pomiar sił.
 
Dzisiaj Tohnichi proponuje Wam rozwiązania nawet dla skrajnych przypadków zastosowań w dokręcaniu śrub i pomiarach sił. Wierzymy, że korporacja Tohnichi może pomóc polepszyć przygotowanie Waszych produktów i działań.

 
Korporacja Tohnichi jest przedsiębiorstwem myślącym o przyszłości, przygotowanym do udzielenia pełnego serwisu i dbającym o najwyższe standardy jakości. Jest przygotowana na XXI wiek i wychodzącym naprzeciw oczekiwaniom klientów w tak ważnych dziedzinach jak bezpieczeństwo czy środowisko.

 
Narzędzia dynamometryczne są zastosowane w wielu różnych dziedzinach. Tohnichi dostarcza szeroki asortyment wyposażenia dynamometrycznego, zaspokajający wszystkie zapotrzebowania w różnych zastosowaniach. Ponadto oferuje ponad 800 produktów, w tym m. in. jednostki zasilane i cyfrowe.
Jeżeli potrzebujesz urządzenia o specjalnej specyfikacji, Tohnichi wyprodukuje dla Ciebie wysokiej jakości, dopasowane do twoich potrzeb narzędzie.  

bottom of page