top of page
Dysze natryskowe IKEUCHI

Nasza firma działa w oparciu o dwa główne filary: ogólną działalność w zakresie rozpylaczy, która polega na proponowaniu i sprzedaży klientom wszelkiego rodzaju dysz IKEUCHI, oraz działalność w zakresie rozwiązań dla klientów, która polega na dostarczaniu rozwiązań problemów i wyzwań klientów poprzez wykorzystanie właściwości mgły generowanej przy użyciu naszych produktów.

 

Dywizja dysz zajmuje się dyszami hydraulicznymi, pneumatycznymi, powietrznymi i innymi rodzajami dysz, jednocześnie odpowiadając na potrzeby odpowiednich branż w zakresie zakładów produkcyjnych, sprzętu związanego ze środowiskiem i tak dalej.

 

Nasz dział rozwiązań dla klientów składa się z czterech wysoce wyspecjalizowanych ekspertów w dziedzinie nawilżania, chłodzenia, ochrony środowiska i rolnictwa. Z mgłą generowaną przez dysze natryskowe jako naszą podstawową technologię, każdy oddział rozpoczyna szeroką gamę własnych projektów inżynieryjnych, a my staramy się w ramach jedynej w swoim rodzaju działalności korporacyjnej w Japonii i za granicą.

Główne podzespoły
Jesteś zainteresowany naszą ofertą ?
bottom of page