top of page
Pneumatyka SMC

SMC jest światowym liderem w dziedzinie pneumatyki. Z arsenałem 12000 produktów podstawowych i 700000 wariacji SMC oferuje rozwiązania od przygotowania powietrza przez oprzyrządowania i zawory do napędów, obejmując praktycznie każdy etap w procesie automatyzacji.

SMC zostało założone w 1959, w Tokio, jako wytwórca układów filtrujących ze spiekanych metali. Ewolucja produkcji z podstawowej pneumatyki do bardziej skomplikowanych rozwiązań dla automatyki zapewniła SMC 30% udział rynku globalnego i 60% rynku Japońskiego.

Z siedzibą główną w Tokio, SMC posiada 500 oddziałów w 83 krajach na całym świecie, oferując rozwiązania dla automatyki na 5 kontynentach. 8.200 naszych inżynierów sprzedaży zawsze jest w bliskim porozumieniu z klientami.

SMC wyróżnia się nie tylko jako międzynarodowy dostawca, ale również jako innowator. Przez trzy lata z rzędu Forbes umieścił SMC na swojej liście 100 najbardziej innowacyjnych firm na świecie.

36 ośrodki produkcyjne SMC na całym świecie i ogólna globalna sieć gwarantują stabilne i ciągłe zaopatrzenie w innowacyjne produkty wysokiej jakości.

bottom of page