top of page
Testery szczelności Cincinnati Test Systems

Test szczelności służy do określenia, czy produkty przekraczają określony limit wycieku. Wycieki występują, gdy gaz lub ciecz przepływa z części o wyższym ciśnieniu na stronę o niższym ciśnieniu i są spowodowane przez dziury, pęknięcia, słabe uszczelnienia lub przepuszczalne obszary produktu. Wszystkie wycieki gazu i płynów mogą potencjalnie zmniejszyć wydajność produktu i doprowadzić do awarii systemu. Wycieki mogą również stanowić poważne zagrożenie, zwłaszcza związane z substancjami toksycznymi lub palnymi. Z tego powodu ważne jest przeprowadzanie regularnych testów szczelności, aby upewnić się, że wycieki zostały wykryte, zanim spowodują uszkodzenia lub szkody.

Cincinnati Test Systems (CTS) projektuje i produkuje jedne z najbardziej zaawansowanych technicznie i najwydajniejszych systemów do badania szczelności, sprzęt do wykrywania nieszczelności, urządzenia do napełniania gazem i regeneracji oraz powiązane komponenty i akcesoria.
 
Od stacjonarnych urządzeń do testowania wycieków, poprzez systemy odzyskiwania helu, po rozwiązania niestandardowe, CTS ma odpowiednią technologię dla Twoich wymagań w zakresie wykrywania nieszczelności. Przejrzyj nasze często zadawane pytania dotyczące wykrywania nieszczelności, aby dowiedzieć się więcej lub poprosić o wycenę potrzebnego rozwiązania do testowania wycieków powietrza.

Główne podzespoły
Jesteś zainteresowany naszą ofertą ?
bottom of page